KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 10188555
nr 1018 8555
Blandteknik
Etsning och gravyr, Jan Miense Molenaer (1610-1668), 'Bordellen', 15, 5x18, 5, a tergo inskriberad 'Provtryck på japanpapper före Molenaers namn'
Kondition: oramad
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 15 februari 2016
kl 20:11:07
15/2 19:55:34